INTENCJE MSZALNE

24.03. - 31.03.2019 r.


III NIEDZIELA

​​​​​​​WIELKIEGO POSTU

24.03.19


​​​​​​​





​​​​​​​





7:00


9:00


11:00

1) + Władysław Tokarz



1) + Andrzej Zawadzki od uczestników pogrzebu


1) + Krystyna Szewczyk od uczestników pogrzebu

2) + Helena Dyga (p.p.)

ks. Mirosław



ks. Mariusz



ks. Mirosław


ks. Proboszcz​​​​​​​



14:00

Damienice




1) + Maria Woźniak




ks. Mariusz


15:30

Stanisławice


1) – Pro populo


ks. Mariusz


16:30


17:00


GORZKIE ŻALE



1) + Stefania i Jan Mazurek



ks. Mirosław

​​​​​​​


ks. Mirosław​​​​​​​


PONIEDZIAŁEK

25.03.19​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

​​​​​​​

UROCZYSTOŚĆ

ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO

​​​​​​​

7:00



9:00

Damienice


11:00

STANISŁAWICE


17:00


1) + Jan Jeziorek w r. śm., ++ z rodz. Jeziorków i Rydzów

2) + Elżbieta Kwinta (n.p.)



1) + Maria Woźniak




1) + Włodzimierz Rybka



1) + Józef Szewczyk w 1 r. śm.

ks. Mariusz


​​​​​​​ks. Proboszcz



ks. Mirosław




ks. Mirosław



ks. Mariusz


​​​​​​​WTOREK

26.03.19​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​



6:30


​​​​​​​​​​​​​​    ​​​​​​​   

17:00

Stanisławice


1) + Tadeusz Dylowcz

2) + Stanisława Laskowicz (n.p.) ​​​​​​​




1) + Jadwiga Duszyńska od prac. MASCORT 3

ks. Mariusz

​​​​​​​Ks. Proboszcz




ks. Mirosław

​​​​​​​​​​​​​​

ŚRODA

27.03.19


6:30



17:00

1) + Maria Woźniak

3) + Janina Siemdaj (n.p.)



1) + Stanisława Łach w 5 r. śm.

ks. Mirosław

ks. Proboszcz



ks. Mariusz


​​​​​​​​​CZWARTEK

28.03.19



 6:30

​​​​​​​17:00

Damienice

1) + Elżbieta Kwinta w 1 r. śm.

2) + Maria Woźniak (n.p.)



1) + Tadeusz Dylowicz od sąsiadów

ks. Mariusz

​​​​​​​ks. Proboszcz



ks. Mirosław


​​​​​​​​​​​PIĄTEK

29.03.19

6:30



17:00

1) + Janina Siemdaj

2) + Andrzej Strach (n.p.)



1) + Stanisław Tomczyk

ks. Miroslaw

​​​​​​​​​​​​​​ks. Proboszcz



ks. Mariusz


SOBOTA

30.03.19



6:30



17:00

1) + Anna i Stanisław Twardowscy

2) + Stanisława Laskowicz (n.p.) ​​​​​​​




1) + Bronisława, Mariusz Gruszecki od sąsiadów

2) + Agnieszka Krawczyk od koleżanek i kolegów ze SP i Gim. z Dam.

ks. Mariusz

​​​​​​​​​​​​​​ks. Proboszcz




ks. Mirosław

ks. Mariusz



IV NIEDZIELA

WIELKIEGO POSTU

31.03.19






​​​​​​​




7:00

1) + Stanisława Laskowicz od uczestników pogrzebu

ks. Mirosław


   9:00


1) + Franciszka i Jan Góra w r. śm. Franciszki


ks. Mariusz

​​​​​​​  11:00



14:00

Damienice


15:30

Stanisławice


16:30


17:00

1) – Pro populo (chrzty)

2) – W pewnej intencji (n.p.)



1) + Maria Woźniak




1) + Barbara i Wojciech Kasprzyk, s. Władysław



GORZKIE ŻALE



1) + Stanisław Tomczyk od uczestników pogrzebu



ks. Mirosław

​​​​​​​ks. Proboszcz



ks. Mariusz




ks. Mariusz




ks. Mirosław



ks. Mierosław


Msza św. gregoriańska za śp. Krystynę Cholewa do 31.03.2019 r. ks. Krzysztof Myjak (p.p.)

Msza św. gregoriańska za śp. Jana Skoczek do 01.04.2019 r. – ks. Filip Durlak  (p.p.)

Msza św. gregoriańska za śp. Apolonię Patynko do 02.04.2019 r. – ks. Leszek Kaczor (p.p