INTENCJE MSZALNE  

25.02. - 03.03.2024 R.


II NIEDZIELA 

WIELKIEGO POSTU

(25.02.2024 r.)



7:00 

1) + Krystyna Barańska od uczestników pogrzebu - ks. Proboszcz


9:00

1) + Janina Nowak, wnuk Łukasz - ks. Paweł


11:00

1) – Pro populo (chrzty) - ks. Proboszcz

***

14:00 - DAMIENICE

 1) + Andrzej Rybka - ks. Paweł


15:30 - STANISŁAWICE

1) + Józef Salisz (od żony) - ks. Paweł


***

16:30 - GORZKIE ŻALE z kaz. pasyjnym - Ks. Proboszcz

***


17:00

1) + Stanislaw Salisz w r. śm., ż. Janina - ks. Proboszcz




PONIEDZIAŁEK

(26.02.2024 r.)


6:30 

​​​​​​​1) + Anna Hajdas - ks. Proboszcz

2) + Maria Obrok w 30 dz. po śm. - ks. Paweł


17:00

1) + Adam Pietruszka - ks. Proboszcz




WTOREK

(27.02.2024 r.)


6:30 

1) – W int. Joanny Sikorskiej i całej rodz. (dz.-bł.) - ks. Proboszcz


14:30 - Pogrzeb + Jan Konieczny lat 85 z Cikowic


17.00 - STANISŁAWICE 

1) + Anna Hajdas - ks. Paweł




ŚRODA

(28.02.2024 r.)


6:30 

1) + Adam Pietruszka - ks. Proboszcz


17:00

1) + Maria i Marian Pawłowscy - ks. Paweł




CZWARTEK

(29.02.2024 r.)


6:30

1) + Marian Pawłowski ks. Proboszcz 


17:00 - DAMIENICE

1) + Andrzej Rybka - ks. Paweł



I. PIĄTEK

(01.03.2024 r.)


6:30 

1) + Dariusz Rydz - ks. Paweł


17:00

1) + Józef Salisz - ks. Proboszcz 


***


15:00 - DAMIENICE

1) + Irena Madejska - ks. Proboszcz 


15.00 - STANISŁAWICE ​​​​​​​

1) + Anna Hajdas - ks. Paweł




I. SOBOTA

(02.03.2024 r.)

6:30 

1) + Adam Pietruszka - ks. Proboszcz

​​​​​​​ 

17:00

1) + Halina, Franciszek Czubak; Albina Malaca ks. Paweł



III NIEDZIELA 

WIELKIEGO POSTU

(03.03.2024 r.)

7:00 

1) + Adam Pilch w 30 r. śm. - ks. Proboszcz


9:00

1) + Kazimierz Gwizd - ks. Paweł


11:00

1) + Kazimierz Moryc - ks. Proboszcz

***

14:00 - DAMIENICE

 1) + Andrzej Rybka - ks. Paweł


15:30 - STANISŁAWICE

1) + Irena Kowalska od uczestników ppogrzebu - ks. Paweł


***

16:30 - GORZKIE ŻALE z kaz. pasyjnym - Ks. Proboszcz

***


17:00

1) - Pro populo - ks. Proboszcz



Msze św. gregoriańskie poza parafią za śp:

1) + Wandę Pietras                 - do 27.02. 2024 r. – ks. Michał Żarnecki (Łódź)

2) + Jana Szewczyka               - do 01.03.2024 r. – OO. Redemptoryści (Bardo Śląskie)

3) + Żanetę Imiołek gr. 6       - do 01.03.2024 r. – ks. Edward Półtorak (Łódź)

4) + Rozalię Standzik              - do 16.03.2024 r. – ks. Andrzej Traczuk (Mychajliwka)

5) + Romana Mireckiego       - od 01.03. do 31.03. – OO. Franciszkanie (Żytomierz)

6) + Jana Wymazałę gr. 2       - od 02.03. do 01.04. – ks. Edward Półtorak (Łódź)