INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

18.08.2019 r. - 20 niedziela zwykła

Komunikat ks. Biskupa....

Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.00.

Taca inwestycyjna z dzisiejszej niedzieli (18.08.) jest przeznaczona na spłatę długu za malowanie kościoła i na poczet nowych inwestycji, m.in. malowanie stanowisk postojowych na dwóch parkingach za kościołem. Bóg zapłać wszystkim rodzinom, które wspierają prowadzone prace.

Wczoraj rozpoczęła się XXXVII PPT na Jasną Górę, w naszych modlitwach wspierajmy wszystkich uczestników tej pielgrzymki, zwłaszcza pątników z naszej parafii, którzy niosą także i nasze intencje przed tron Czarnej Madonny.

Dziękujemy dwom paniom i jednemu panu ze Stanisławic za ofiarowanie do kaplicy dwóch orantów w kolorze czerwonym i różowym oraz obrusu na ołtarz. Bóg zapłać ofiarodawcom.

Dziękujemy rodzinom, które ostatnio sprzątały kościół oraz kaplice. W najbliższą sobotę o wykonanie prac w kościele prosimy rodziny: p.: Jasińska, Gister, Pasionek, Kubas-Ćwierz, Skoczek, Jamer. Do sprzątania i dekorowania kaplic prosimy rodziny zgodnie z tradycyjną kolejnością.

W dniu 24 sierpnia (sobota) po Mszy św. o godz. 22.30 z kościoła św. Jana Nepomucena w Bochni wyruszy XXVII Nocna Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Pasierbcu. Więcej informacji na afiszu w gablocie.

Dnia 28 sierpnia (środa) od godz. 8:30 w Ośrodku Zdrowia w Cikowicach, odbędzie się komputerowe badanie wzroku wraz z możliwością zakupu okularów. Szczegółowe informacje w Ośrodku Zdrowia.