DUSZPASTERZE W PARAFII

Proboszcz

ks. dr Leszek Durlak

święcenia kapłańskie

30.05.1992 r.

w parafii od 14.08.2009 r.


Wikariusz

ks. mgr Mariusz Król​​​​​​​

święcenia kapłańskie

26.05.2001 r.

w parafii od 26.08.2015 r.


Wikariusz

ks. mgr Mirosław Żuchowski

święcenia kapłańskie

30.05.1998 r.

w parafii od 26.08.2015 r.


JESTEŚMY TU ABY CI SŁUŻYĆ