Kolędnicy Misyjni 2021/2022 dzieciom w Azji Środkowej

Od 28 lat w okresie Bożego Narodzenia setki tysięcy dzieci i animatorów z Ognisk Misyjnych Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci w całej Polsce włączają się w akcję KOLĘDNIKÓW MISYJNYCH. PAPIESKIE DZIEŁO MISYJNE DZIECI z naszej parafii jak co roku jest częścią tej akcji. Ze względu na panującą pandemię kolędnicy misijni nie mogli przyjść do naszych domów, dlatego wystąpili 26 grudnia w kościele parafialnym.

Do akcji można jeszcze włączyć się składając ofiary do puszek po Mszach Świętych w następną niedzielę - 02.01.2022, a także w Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi - 01.01.2022 i w Uroczystość Objawienia Pańskiego - 06.01.2022.

Misjonarz nigdy nie idzie sam, jest zawsze posłany przez Kościół. Na mocy tego posłania kolędnicy wyruszają do parafian, aby nieść radość Bożego Narodzenia i mówić o potrzebach dzieci w różnych częściach świata. dzielmy tę radość i pomóżmy dzieciom z krajów misyjnych.